‎+38 (067) 497 09 08

‎+38 (067) 89 61 229

Війна з російським агресором внесла свої корективи як в розвиток державності нашої країни так і в долі багатьох українських сімей. Не кожен військовий повернувся до нормального цивільного життя, адже душею він залишився назавжди на війні. Але кожен зустрівся з несправедливістю тут, вдома. Війна – це чорне і біле, іншого там просто немає. А тут, ніби й вдома, але формалізм та бюрократія в кабінетах чиновників виходить за межі розумного. Однозначно військовослужбовець знає про пільги, які йому передбачено державою, але не кожен може ними скористатись. 

Все частіше трапляються випадки, коли отримавши поранення у бойових діях на Сході України, ви не можете отримати одноразової грошової допомоги, а то й ще гірше, коли мати чи дружина отримує відмову від держави в отриманні грошової компенсації за сина, що загинув. 

Ми для того, щоб допомогти.

 

Ви можете скористатися наступними послугами військових юристів та адвокатів ДППартнерс:

  • Спори пов’язані з підвищенням чи перерахунком пенсії військовослужбовцям.
  • Відновлення на службі та стягнення моральної шкоди в разі незаконного звільнення.
  • Оскарження відмови в призначенні одноразової грошової допомоги при отриманні поранення, контузії, інвалідності та смерті військовослужбовця.
  • Оскарження відмови в призначення та доплаті одноразової грошової допомоги у разі зміни групи інвалідності.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за неотримане речове майно.
  • Оскарження рішення державних органів щодо невидачі земельних ділянок учасникам АТО.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за невикористану додаткову відпустку як учаснику бойових дій в АТО та ООС.

Ви учасник ООС чи АТО і прагнете відстояти свої права та інтереси – отримайте безкоштовну консультацію від наших військових адвокатів та юристів.

Грошова компенсації за неотримане речове майно у разі...

Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» встановлено, що у зв`язку з особливим характером військової служби, яка пов`язана із...

Чи можна отримати статус учасника бойових дій через...

Заявник звернувся до суду із заявою про встановлення факту участі у бойових діях у складі добровольчих формувань, посилаючись на те, що він звертався до Міністерства оборони...

За наслідками розгляду заяви про призначення...

Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у разі: встановлення військовослужбовцю інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва),...

Зразки документів: