‎+38 (067) 497 09 08

‎+38 (067) 89 61 229

Одним із засновників об’єднання юристів та адвокатів ДППартнерс, які виступають юридичним радником для клієнтів, є учасник бойових дій в АТО. 

 

Він і організував один із напрямків нашої діяльності – захист інтересів військовослужбовців. 

Ви вже ніби й вдома, але формалізм та бюрократія в кабінетах чиновників виходить за межі розумного. Однозначно військовослужбовець знає про пільги, які йому передбачено державою, але не кожен може ними скористатись.

Для прикладу: 80 відсотків військовослужбовців при звільненні не отримали грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій. Кожен другий отримав не повну виплату одноразової грошової допомоги при звільненні за станом здоров’я. Збільшилась кількість випадків не виплати індексації грошового забезпечення за час проходження військової служби. Не кожен отримав компенсацію за невикористане речове майно. 

Більше того, все частіше трапляються випадки, коли отримавши поранення у бойових діях на Сході України, ви не можете отримати одноразової грошової допомоги, а то й ще гірше, коли мати чи дружина отримує відмову від держави в отриманні грошової компенсації за сина, що загинув. 

 

Ми тут для того, щоб допомогти!

 

Послуги військового юриста та адвоката ДППартнерс:

  • Спори пов’язані з підвищенням чи перерахунком пенсії військовослужбовцям.
  • Відновлення на службі та стягнення моральної шкоди в разі незаконного звільнення.
  • Оскарження відмови в призначенні одноразової грошової допомоги при отриманні поранення, контузії, інвалідності та смерті військовослужбовця.
  • Оскарження відмови в призначення та доплаті одноразової грошової допомоги у разі зміни групи інвалідності.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за неотримане речове майно.
  • Оскарження рішення державних органів щодо невидачі земельних ділянок учасникам АТО.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за невикористану додаткову відпустку як учаснику бойових дій в АТО та ООС.

Ви учасник ООС чи АТО і прагнете відстояти свої права та інтереси – отримайте безкоштовну консультацію від наших військових адвокатів та юристів.

 

Окрім цього ми надаємо безкоштовні консультації учасникам бойових дій за такими напрямками: спори зі страховими компаніями; спори, що виникли внаслідок дорожньо-транспортних пригод;  захист в кримінальному провадженні; цивільні спори; цивільні спори; житлові спори; сімейні спори; трудові спори; спори з митними органами та інші.

Отже, одноразова грошова допомога при звільнені за...

Кому виплачується: військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової служби, які звільняються зі служби за станом здоров’я. В якому розмірі: 50 відсотків місячного...

В продовження попереднього блогу зазначу, які ж...

В продовження попереднього блогу зазначу, які ж виплати має отримати військовослужбовець при звільненні з військової служби? Сьогодні опишу одну з виплат, про неї вже багато...

Телефонує вчора товариш по службі, каже буду звільнятись. Потрібна консультація щодо можливих і належних при звільненні виплат як військовослужбовцю ЗСУ та учаснику бойових...

Зразки документів: