‎+38 (067) 497 09 08

‎+38 (067) 89 61 229

Одним із засновників об’єднання юристів та адвокатів ДППартнерс, які виступають юридичним радником для клієнтів, є учасник бойових дій в АТО. 

 

Він і організував один із напрямків нашої діяльності – захист інтересів військовослужбовців. 

Ви вже ніби й вдома, але формалізм та бюрократія в кабінетах чиновників виходить за межі розумного. Однозначно військовослужбовець знає про пільги, які йому передбачено державою, але не кожен може ними скористатись.

Для прикладу: 80 відсотків військовослужбовців при звільненні не отримали грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій. Кожен другий отримав не повну виплату одноразової грошової допомоги при звільненні за станом здоров’я. Збільшилась кількість випадків не виплати індексації грошового забезпечення за час проходження військової служби. Не кожен отримав компенсацію за невикористане речове майно. 

Більше того, все частіше трапляються випадки, коли отримавши поранення у бойових діях на Сході України, ви не можете отримати одноразової грошової допомоги, а то й ще гірше, коли мати чи дружина отримує відмову від держави в отриманні грошової компенсації за сина, що загинув. 

 

Ми тут для того, щоб допомогти!

 

Послуги військового юриста та адвоката ДППартнерс:

  • Спори пов’язані з підвищенням чи перерахунком пенсії військовослужбовцям.
  • Відновлення на службі та стягнення моральної шкоди в разі незаконного звільнення.
  • Оскарження відмови в призначенні одноразової грошової допомоги при отриманні поранення, контузії, інвалідності та смерті військовослужбовця.
  • Оскарження відмови в призначення та доплаті одноразової грошової допомоги у разі зміни групи інвалідності.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за неотримане речове майно.
  • Оскарження рішення державних органів щодо невидачі земельних ділянок учасникам АТО.
  • Оскарження відмови у виплаті грошової компенсації за невикористану додаткову відпустку як учаснику бойових дій в АТО та ООС.

Ви учасник ООС чи АТО і прагнете відстояти свої права та інтереси – отримайте безкоштовну консультацію від наших військових адвокатів та юристів.

 

Окрім цього ми надаємо безкоштовні консультації учасникам бойових дій за такими напрямками: спори зі страховими компаніями; спори, що виникли внаслідок дорожньо-транспортних пригод;  захист в кримінальному провадженні; цивільні спори; цивільні спори; житлові спори; сімейні спори; трудові спори; спори з митними органами та інші.

Грошова компенсації за неотримане речове майно у разі...

Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» встановлено, що у зв`язку з особливим характером військової служби, яка пов`язана із...

Чи можна отримати статус учасника бойових дій через...

Заявник звернувся до суду із заявою про встановлення факту участі у бойових діях у складі добровольчих формувань, посилаючись на те, що він звертався до Міністерства оборони...

За наслідками розгляду заяви про призначення...

Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у разі: встановлення військовослужбовцю інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва),...

Зразки документів: