‎+38 (067) 497 09 08

‎+38 (067) 896 12 29

При здійсненні митного оформлення товарів та автомобілів, що переміщуються через митний кордон України, застосовуються виключно норми законів України та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи, чинні на день прийняття митної декларації органом доходів і зборів України. 

Встановлені порядок і умови переміщення товарів через митний кордон України, їх митний контроль та митне оформлення (розмитнення), застосування механізмів тарифного і нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, справляння митних платежів здійснюється з додержанням прийнятих у міжнародній практиці форм декларування товарів, методів визначення митної вартості товарів, систем класифікації та кодування товарів та системи митної статистики, інших загальновизнаних у світі норм і стандартів. 

Однак на практиці часто виникають проблеми з митним оформленням (розмитненням) товарів та автомобілів. Часто трапляються випадки, коли авто чи товар куплені за кордоном за одну суму, а митний орган його оцінює в декілька разів більше. Що робити в такому випадку, як себе поводити, як оформити розмитнення, щоб мати змогу надалі оскаржити дії митниці?

 

Адвокати та юристи ДППартнерс, дослідивши матеріали Вашої справи, нададуть кваліфіковану допомогу:

  • Оскарження дій та бездіяльності митних органів.
  • Скасування картки відмови в прийнятті митної декларації.
  • Скасування рішення митних органів про коригування митної вартості товарів та автомобілів.
  • Оскарження постанов у справах про порушення митних правил.
  • Консультацію з процедури митного оформлення товарів та автомобілів.

Чи потрібно змінювати предмет позову та/або обраний...

Предмет позову - це певна матеріально-правова вимога позивача до відповідача, стосовно якої позивач просить прийняти судове рішення, яка опосередковується відповідним способом...

Часто запитують: