‎+38 (067) 497 09 08

‎+38 (067) 89 61 229

Чи потрібно змінювати предмет позову та/або обраний спосіб захисту якщо позивач в позовній заяві помилився з...

16:33 03.02.2020

Предмет позову - це певна матеріально-правова вимога позивача до відповідача, стосовно якої позивач просить прийняти судове рішення, яка опосередковується відповідним способом захисту прав або інтересів.  Підстави позову -...

Переглянути

Чи оподатковується страхове відшкодування пов’язане із смертю потерпілого???

09:52 27.01.2020

Статтею 165.1.27. Податкового кодексу України встановлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи як сума страхової виплати, страхового відшкодування або викупна...

Переглянути

Чи обов’язково спадкоємцю для отримання страхового відшкодування надавати свідоцтво про право на спадщину в...

10:15 02.12.2019

Цивільним кодексом встановлено, що страхові виплати (страхове відшкодування) спадкуються на загальних підставах. Спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб...

Переглянути

Якщо транспортний засіб фактично знищено, чи може страховик, виплативши страхове відшкодування, отримати...

16:05 02.10.2019

Статтею 30 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що транспортний засіб вважається фізично знищеним, якщо його ремонт є технічно...

Переглянути

Чи можна купувати два поліси страхування цивільно-правової відповідальності на один і той самий автомобіль???

12:43 20.09.2019

Цивільним кодексом та Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що страхувальник зобов'язаний при укладенні договору страхування...

Переглянути

Коли страхова компанія має повертати податок на додану вартість???

10:50 13.09.2019

Абзацом 1 статті 36.2 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що Страховик (МТСБУ) протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру...

Переглянути
< 1-6 7-11 >